V sobotu 8.10. se konal turnaj ve Vrchlabí, kde samozřejmě nechyběly ani Sparťanky. Po dvou vyhraných zápasech proti domácímu Vrchlabí a Olomouci se utkaly se Zlínem. Ten byl v dobré formě a naše holky utrpěly prohru.

Následující sobotu, tedy 15.10. vyrazily rudé ženy na poslední turnaj sezony 2.série. Ten hostila Olomouc. I přes jisté komplikace na trati se holky nenechaly rozhodit a téměř 80ti minutové zpoždění spoje jako by je nakoplo a snažily se ho stáhnout výkonem na hřišti. První zápas s Vrchlabím vyhrály holky 35:0. Ve druhém zápase je trochu potrápila Ostrava – Mariánské Hory, obzvláště v 1.poločase. Pak se ale Sparťanky navrátily ke své hře a vyhrály 25:0 (poločas 5:0). OU! Následně vrátily holky porážku Zlínu, který je víkend před tím ve Vrchlabí jako jediný porazil. Jako poslední soupeř na holky čekal tým domácí Olomouce. Však Sparťanky nic nepodcenily. Na hřišti se rvaly do posledních sil. A i tento poslední velmi bojovný zápas skončil výhrou pro Sparťanky.

Děkujeme holkám za pěkný vstup do 2.serie, jen tak dál!!! Na podzim už se teď těšíme!!!

Ragby zdar!!!

Malinovka

Následují zápasy 15´s ragby, kdy jsou Sparťanky spojeny společně s týmem Slavie a Tatry. Tyt zápasy se konají 23.10. (Vyškov) a 30.10. Sledujte naše stránky a FB pro bližší info.