Načítám Akce

Akce na měsíc Květen 2022

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Kalendář z Akce

Kalendář z Akce
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
25

U16: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Atletika)

U8: Trénink (Atletika)

U14: Trénink (Atletika)

26

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

27

U16: Trénink

28

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

29
30

Muži: Rugby Club Sparta Praha – Rugby Club Přelouč

1

U12: 9. Regionální turnaj – Sparta

U8: 8 RT Iuridica

U10: 9.RT Říčany

U14: TJ Sokol Mariánské Hory – Ostrava – Rugby Club Sparta Praha

2

U16: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Atletika)

U8: Trénink (Atletika)

U12: Trénink (Atletika)

3

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

4

U16: Trénink

5

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

6
7
8
9

U16: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Atletika)

U8: Trénink (Atletika)

U14: Trénink (Atletika)

10

U10: Trénink (Rugby)

U12: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

11

U16: Trénink

12

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

13
14

U16: Rugby Club Babice – Rugby Club Sparta Praha

15

U12: 10. Regionální turnaj – Babice – POZOR máme dva různé výkopy.

U8: 9 RT Přelouč

U10: 10.RT Plzeň

U14: Rugby Club Sparta Praha – Rugby Club Dragon Brno

16

U16: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Atletika)

U8: Trénink (Atletika)

U14: Trénink (Atletika)

17

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

U8: Trénink (Rugby)

U14: Trénink (Rugby)

18

U16: Trénink

19

U14: Trénink (Rugby)

U12: Trénink (Ostatní)

Muži: Rugby Club Sparta Praha – RC Tatra Smíchov

U10: Trénink (Ostatní)

20
21
22

U12: 11. Regionální turnaj – Přelouč

U8: 10 RT Tatra

U10: 11.RT Sparta

U14: Rugby Club Sparta Praha – Asociace malých a mladých oddílů ragby

23

U16: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Atletika)

U8: Trénink (Atletika)

U19: Trénink (Rugby)

24

SCM U16: Trénink (Rugby)

SCM U19: Trénink (Rugby)

U12: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Rugby)

25

SCM U14: Trénink (Rugby)

U16: Trénink

U19: Trénink (Rugby)

26

SCM U16: Trénink (Posilovna)

U6: Trénink (Rugby)

U19: Trénink (Posilovna)

U12: Trénink (Rugby)

27

SCM U14: Trénink (Rugby)

SCM U16: Trénink (Rugby)

SCM U19: Trénink

28

Muži: Rugby Club Sparta Praha – Bude upřesněno

29

Muži: Rugby Club Sparta Praha – Bude upřesněno

U8: 11 RT Babice

U10: 12.RT Přelouč

U12: 12. Regionální turnaj – ARC Iuridica

30

U16: Trénink (Rugby)

U10: Trénink (Atletika)

U8: Trénink (Atletika)

U19: Trénink (Rugby)

31

SCM U16: Trénink (Rugby)

SCM U19: Trénink (Rugby)

U6: Trénink (Rugby)

U12: Trénink (Rugby)

1

SCM U14: Trénink (Rugby)

U16: Trénink

U19: Trénink (Rugby)

2

SCM U16: Trénink (Posilovna)

U6: Trénink (Rugby)

U19: Trénink (Posilovna)

U12: Trénink (Rugby)

3

SCM U14: Trénink (Rugby)

SCM U16: Trénink (Rugby)

SCM U19: Trénink

4

U12: Celostátní turnaj U12

U10: Celostátní turnaj

U8: CT Petrovice

5
+ Export akcí