Minulou neděli 12.11.2017 odehrál tým SPARTIA, kterého jsou Sparťanky součástí pro 15´s soutěž, semifinálový zápas proti TAHRANY na hřišti RC Sparta Praha.

Zápas to byl velmi pěkný a napínavý. Začátek zápasu byl pro Spartii nelehký. První minuty zápasu měly Tahrany míč pod svojí kontrolou. I přes skvělou obranu Spartianek nakonec Tahranky skórovaly a tím se dostaly na začátku zápasu do vedení. Ale ne na dlouho. Domácí se rychle vzpamatovaly a začaly hrát svoji hru. Přesně tak, jak ji známe z předchozích zápasů. A že se bylo opravdu na co koukat. Během první půle otočily skóre a vedení si Spartianky udržely až do konce zápasu. Touto výhrou nad Tahrany 34:22 si zajistily postup do finále, které se odehraje již tento pátek 17.11.2017. Pro bližší info sledujte náš FB.

Těšíme se, že si v příštím zápase zahrají i holky, které nám z důvodu problémů s registrací tento zápas chyběly. :-*