O víkendu se odehrálo předposlední kolo podzimní části. Toto kolo rozhodovalo o tom, kdo na jaře sestoupí do 1. ligy a také o to, jaké bude rozlosování týmů pro podzimně-jarní část extraligy.

Bohužel se hrálo na dost špatném hřišti, nicméně podmínky jsou vždy stejné pro oba týmy. Soupeř dokázal využívat našich chyb a trestal z trestných kopů. I když jsme položili dvě pětky, tak poločasové skóre bylo 19:15 pro Tatru.

Druhý poločas připomínal ten první. Po dvou chybách jsem dostali dvě pětky a soupeř se dostal do většího vedení. Konec zápasu byl ještě celkem zajímavý, neboť po dvou pětkách jsme se dostali na jednu pětku s prokopem od soupeře. Tatra si ale vedení pohlídala a nakonec vyhrála 34:27.

Zápis z utkání najdete jako vždy na webu Unie.