Extraliga muži: RC Sparta Praha 25 vs. 5 RK Petrovice

Cíl byl splněn, vyhrát a připsat si do tabulky 5 bodů.
První poločas začal dobře a hned v druhé minutě vedeme 7 : 0 po vyhraném mlýně a následné pěkné akci Vaty, kterou zakončil Luboš Jindra. Škoda dvou pěti metrových mlýnů, které jsme zbytečně hráli do útoku místo, aby jsme dál pokračovali v tlaku. Druhou pětku položil Jirka Skall po protlačovaným autu. Na konečných 15:0 zvyšuje Filip Jaroš proměněným trestným kopem.
V druhým poločase soupeř zlepšil mlýny a hrál s větrem v zádech. Hra se odehrávala na soupeřově polovině a fanoušek standartních situací si musel přijít na své. Po individuální akci Sony zvyšuje na 20 : 0. O chvíli později nejhezčí akcí zápasu Luboš Jindra dává svoji druhou pětku v zápase 25 : 0. Soupeř snižuje v samém závěru na 25 : 5.
Nejlepší hráči: Vata Pailodze, Luboš Jindra.
Další utkání v Říčanech tuto sobotu v 14:00. Přijďte nás podpořit.