Finále 15´s vyhrála Spartia

V pátek 17.11.2017 se odehrál na Petřinách na stadionu Markéta poslední zápas XV.soutěže žen. Toto finále bylo opravdu vyvrcholením celé sezóny. Kdo přišel fandit, mohl vidět skvělé ragby. Holky do zápasu vlítly od první minuty a přestaly bojovat až s posledním písknutím rozhodčích. V ... More

Sparťanky postoupily do finále 15´s

Minulou neděli 12.11.2017 odehrál tým SPARTIA, kterého jsou Sparťanky součástí pro 15´s soutěž, semifinálový zápas proti TAHRANY na hřišti RC Sparta Praha. Zápas to byl velmi pěkný a napínavý. Začátek zápasu byl pro Spartii nelehký. První minuty zápasu měly Tahrany míč pod svojí kontrolou. ... More

Spartia vs Petrovice

V sobotu 28.10.2017 jsme odehrály již třetí zápas patnáctkové soutěže. Opět jsme dodržely tradici a tentokrát hrály v dresech Sparty. V čem budeme hrát příště se ještě uvidí, neboť jsme již vystřídaly dresy všech týmů, ze kterých je naše společenství složeno. Sobotní utkání se konalo ... More

Muži: Po vítězství nad Tatrou opět ve finále

Po náročném utkání s Tatrou postoupili muži Sparty do finále poháru ČSRU. Ve finále se na Markétě utkají s týmem Pragy. Poslechněte si hodnocení zápasu od trenéra Petra Oklešťka a přijďte nás 4. 11. od 14 hodin podpořit. More

U12 – Domácí turnaj

Ahoj, chtěl bych poděkovat za dnešní turnaj U12 na Spartě. Děkuji rodičům že přihlásili dostatečný počet hráčů a mohli jsme nasadit dva týmy do turnaje. Děkuji hráčům za předváděné výkony jak při premiérové účasti v A skupině tak nováčkům a méně zkušeným hráčům při hře v B ... More

Spartia vs Tahrany

V neděli 8.října jsme odehrály druhý 15´s zápas. Tentokrát jsme hrály proti týmu složenému z holek z Tatry, Sedlčan, Hradce Králové - Tahrany. Hrálo se na Tatře. Počasí k tomuto zápasu bylo jako stvořené na ragby. V druhé půli jsme zažily i deštík. Kdo nevěří, tohle je nejvíc. :D K zápasu ... More

Sparta zvítězila na Dragonu. V semifinále se potká s Tatrou

Áčko ukončilo základní část poháru ČSRU neporažené a stejně jako v jarní části extraligy si z každého zápasu odneslo bonusové body za minimálně čtyři položené pětky. Z Brna si odvezlo vítězství 15:52. Ve semifinále, které se odehraje už tuto sobotu 14. 10. na Podvinném mlýně, se utká s ... More

Na Spartě se odehraje turnaj PYRF v kategoriích U16 a U18

Vážení sportovní přátelé, rád bych navázal na dnešní rozhovor a pozval Vás na mezinárodním turnaj PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL. V jeho rámci proběhne v sobotu a v neděli 21. a 22. 10. 2017 také tento turnaj: Parametry turnaje Pro kategorie: Chlapci U16: 2002, 2003 Chlapci U18: 2000 a 2001 ... More

Sezóna 15´s zahájena…a úspěšně

V neděli 1.10. jsme odehrály první utkání patnáctkové soutěže této sezóny. Ve spojení společně se Slavií a Říčanami jsme se jako Spartia postavily proti týmu Vydry (Vyškov, Dragon). Hrály jsme doma na Spartě. I když paradoxem je, že jako Sparťanky jsme se oblékly do slávistických dresů, ve ... More

Muži: Sparta porazila v předposledním kole Slavii

V posledním domácím utkání porazilo Áčko oslabený tým Slávie. Sparta si tak pojistila účast v play-off poháru ČSRU a získala také výhodu domácího prostředí. O tom, kdo bude soupeřem, se dozvíme až v sobotu 7. 10., kdy týmy odehrají poslední kolo. Tak i tak nás 14. 10. ve 14 hodin čeká ... More